O nas

Akademia Umiejętności Wychowawczych w Warszawie

Zostań profesjonalnym rodzicem!

Jeśli jesteś rodzicem, który interesuje się zdrowiem i rozwojem swojego dziecka – dobrze trafiłeś! Akademia Umiejętności Wychowawczych powstała właśnie z myślą o Tobie i Twoim małym szczęściu.

Wiemy, że proces wychowania bywa wyboisty, a niebezpieczeństwa czyhają na Twoje dziecko za każdym rogiem. Chcemy sprawić, by ta droga była dla Ciebie jak najprzyjemniejsza i satysfakcjonująca, a Twoja pociecha – szczęśliwa i bezpieczna.

Co proponujemy?

W naszej ofercie znajdziesz praktyczne warsztaty i szkolenia prowadzone przez doświadczonych ekspertów z dziedziny psychologii i pedagogiki, dzięki którym poszerzysz swoją wiedzę o przydatne zagadnienia związane ze zdrowiem i rozwojem dziecka.

Dla kogo?

Nasze szkolenia są skierowane do wszystkich osób zainteresowanych optymalnym rozwojem, bezpieczeństwem i wychowywaniem dzieci. Zapraszamy nie tylko rodziców, ale także osoby spodziewające się lub dopiero planujące dzieci.

Dlaczego my?

Jesteśmy zespołem z wieloletnim doświadczaniem w pracy z dzieckiem, która jest oparta na eksperckiej wiedzy z wielu dziedzin, a co najważniejsze – na pasji do dzieci. To sprawia, że nasze szkolenia i warsztaty są na najwyższym możliwym poziomie.

Ostatnio pracowaliśmy dla:

Facebook